Нотатка закупівельника щодо планування закупівель

Плануванням закупівель є визначення потреби в товарах, роботах, послугах, очікуваної вартості закупівлі, планування обсягів і джерел видатків. А складання річного плану та внесення до нього змін є необхідними передумовами здійснення закупівель та передують безпосередньому проведенню закупівель.
Планування закупівель здійснюється, зокрема на підставі кошторису або фінансового плану, так як ці документи передбачають, що та в якому обсязі буде закуповувати підприємство / організація / установа. Проте це не означає, що уповноважена особа має скопіювати кошторис або фінансовий план і перейменувати його у річний план. Це скоріш говорить про те, що уповноважена особа має приймати участь у формуванні кошторису або фінансового плану.
Складається планування із 7 етапів:
- Визначення потреби замовника у товарах, роботах та послугах
- Визначення предмета закупівлі
- Визначення очікуваної вартості
- Визначення виду закупівлі
- Погодження попереднього річного плану
- Затвердження річного плану та подальших змін до нього
- Оприлюднення річного плану або змін до нього в електронній системі закупівель
Плануйте закупівлі якісно, це допоможе вам у їх легкому проведенні

Нагадуємо, що передплатники TNDR. отримують безлімітний доступ до всього на платформі: онлайн-навчань, прикладів документів, статей, відеоуроків, телефонних консультацій та онлайн книг. Вартість передплати - 200 гривень. Оформити можна тут
пов'язані статті
04 груд.
Чи зобов’язаний замовник зазначати інформацію про найбільш детальний код ДК номенклатурної позиції під час закупівлі послуг з поточного ремонту?04 груд.
Особливості закупівлі теплопостачання на 2024 рік: як визначити обсяги та очікувану вартість22 листоп.
Чи варто вважати зекономлені кошти новим предметом закупівлі21 листоп.
Додатково виділенні кошти: чи може замовник вважати таку закупівлю як «новий предмет» та підставою для укладання «прямого» договору07 листоп.
Поточний чи капітальний ремонт: як правильно визначити?