Набрали чинності зміни до Порядку № 309 щодо реєстрації бюджетних зобов’язань
Одним з проблемних питань під час реєстрації бюджетних зобов’язань є дотримання термінів реєстрації. Це пов’язано з тим, що чимало договорів укладаються не за результатами процедур закупівель, а за результатами закупівель без використання електронної системи закупівель або закупівель через електронний каталог у відповідності до Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі – Особливості).
Враховуючи викладене вище та з метою гармонізації бюджетного та закупівельного законодавства наказом Міністерства фінансів України від 16.12.2022 № 439 внесено зміни до Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів в органах Державної казначейської служби України, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02.03.2012 № 309 (далі – Порядок № 309), які набрали чинності 19.01.2023.
пов'язані статті
01 груд.
Порядок внесення змін до договору про закупівлю та реєстрації бюджетних зобов’язань при продовженні дії договору на наступний рік на 20%30 листоп.
Продовження строку дії договору про закупівлю на 20% без порушень12 трав.
Проведення закупівлі без наявності фінансування: порушення чи ні?04 трав.
Повноваження органів Казначейства при реєстрації бюджетних зобов’язань за договорами про закупівлю29 берез.
Чи можливо в новому році зареєструвати бюджетні зобов’язання та провести оплату за товар (роботи або послуги) отримані в попередньому?