Статті

Чи можна перерахувати ціну на етапі укладення договору про закупівлю?

0
59

Іноді при підписанні договору про закупівлю в замовника та переможця закупівлі виникають питання в частині перерахування ціни договору. До прикладу, такі питання виникають у випадку необхідності перерахування (заокруглення) ціни за одиницю товару (послуги) при наявності більше ніж двох знаків після коми або ж у інших випадках. Чи можуть сторони договору про закупівлю перерахувати ціну на етапі укладення договору про закупівлю з’ясуємо далі.

Згідно з пунктом 17 постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 № 1178 (далі – Особливості) договір про закупівлю за результатами проведеної закупівлі згідно з пунктами 10 і 13 цих особливостей укладається відповідно до Цивільного і Господарського кодексів України з урахуванням положень статті 41 Закону, крім частин 3-5, 7 та 8 статті 41 Закону, та цих особливостей.

Забороняється укладення договорів про закупівлю, що передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг до / без проведення відкритих торгів / використання електронного каталогу, крім випадків, передбачених цими особливостями.

пов'язані статті