Не оприлюднення інформації про місцезнаходження замовника в оголошення про проведення відкритих торгів

0
115

Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі – Особливості) дозволяють замовникам при публікації певної інформації при здійсненні закупівель не публікувати інформацію про своє місцезнаходження.

При цьому, чи є порушенням відсутність місцезнаходження замовника, до прикладу, в оголошенні про проведення відкритих торгів при одночасній наявності зазначення місцезнаходження в тендерній документації?

Державна аудиторська служба України вважає зазначення інформації в такий спосіб порушенням, однак Львівський окружний адміністративний суд не вважає зазначення інформації в зазначений спосіб порушенням законодавчих норм, оскільки пункт 27 Особливостей дозволяє не зазначати місцезнаходження замовника та/або місцезнаходження (для юридичної особи)/місце проживання (для фізичної особи) постачальника (виконавця робіт, надавача послуг), та/або назва населеного пункту, в який здійснюється доставка товару (в якому виконуються роботи чи надаються послуги).

Посилання на рішення:

Рішення Львівського окружного адміністративного суду по справі №380/16514/23від 09.10.2023

Останні новини