🕒 Графік навчань на поточний тиждень, 24 — 28 червня 2024 року

0
80

На цьому тижні відбудеться два онлайн-навчання.

24 червня, аналізуватимемо значення терміну «медичний виріб» та розюиратимемо, яким шляхом і у яких випадках замовник має змогу придбати даний товар, не порушуючи вимог законодавства. Розглядатимемо, що саме входить в категорію медичних товарів та як відрізнити їх від інших предметів закупівлі. Які вимоги доцільно встановлювати саме до цього предмета закупівлі, а також як придбати виріб медичного призначення після відміни минулої закупівлі або у випадку, якщо закупівля не відбулася тощо.

26 червня, почнеться підвищення кваліфікації уповноважених осіб, де протягом трьох днів навчатимемось аналізувати норми законодавства, з урахуванням змін, застосовувати їх на практиці, розуміти, на що необхідно звертати увагу під час планування відкритих торгів, формування тендерної документації, встановлення кваліфікаційних вимог до учасників, венсення змін до договору тощо. 

Реєстрація на навчання на тему "Особливості закупівель медичних виробів" та "Підвищення кваліфікації уповноважених осіб в червня 2024: практикум" вже відкрита.

Для передплатників участь безкоштовна, потрібно лише записатись на навчання, перейшовши на нього і в день проведення вебінару надійде посилання з доступом до нього.

До речі, передплатники отримують безкоштовний доступ до всіх онлайн-навчань, що публікуються на платформі і до багато чого іншого: консультацій, професійнійних статтей з аналітикою та рекомендаціями, актуальних прикладів документів, відеоуроків, онлайн-книг та корисних інструментів. Дізнатись більше деталей та оформити підписку можна тут.

Після навчання на платформі буде його запис. Тож, навіть, якщо не вийде долучитись до онлайну, можна буде дізнатись про все, що було на зустрічі, майже одразу після неї.

Останні новини

Публічна офертаПолітика конфіденційностіДля авторівКонтакти

© 2024 TNDR. Освітня платформа у сфері публічних (державних) закупівель. ТНДР.

Visa & Mastercard