🕒 Графік навчань на поточний тиждень, 17 — 21 червня 2024 року

0
80

На цьому тижні відбудеться два онлайн-навчання.

18 червня, розбиратимемо законодавчі вимоги до реєстрації бюджетних зобов’язань та фінансових бюджетних зобов’язань, аналізуватимемо найпоширеніші відмови та чи мають вони законодавче підґрунтя, а також заглиблюватимемось у порядок успішної взаємодії з органами Казначейства.

20 червня, з’ясовуватимемо, якими нормативними документами керуватися підготовці до осінньо-зимового періоду 2024-25 рр., визначимо, що врахувати при плануванні та здійсненні закупівель при підготовці до осінньо-зимового періоду 2024-25 рр. та проаналізуємо обрання того чи іншого виду закупівлі.

Реєстрація на навчання на тему "Як замовнику організувати ефективну взаємодію з Органами казначейства" та "Як вдало підготуватися до осінньо-зимового періоду 2024-25 рр." вже відкрита.

Для передплатників участь безкоштовна, потрібно лише записатись на навчання, перейшовши на нього і в день проведення вебінару надійде посилання з доступом до нього.

До речі, передплатники отримують безкоштовний доступ до всіх онлайн-навчань, що публікуються на платформі і до багато чого іншого: консультацій, професійнійних статтей з аналітикою та рекомендаціями, актуальних прикладів документів, відеоуроків, онлайн-книг та корисних інструментів. Дізнатись більше деталей та оформити підписку можна тут.

Після навчання на платформі буде його запис. Тож, навіть, якщо не вийде долучитись до онлайну, можна буде дізнатись про все, що було на зустрічі, майже одразу після неї.

Останні новини

Публічна офертаПолітика конфіденційностіДля авторівКонтакти

© 2024 TNDR. Освітня платформа у сфері публічних (державних) закупівель. ТНДР.

Visa & Mastercard