🕒 Графік навчань на поточний тиждень, 10 — 14 лютого 2025 року
На цьому тижні, 11 лютого, аналізуватимемо доцільність встановлення різноманітних вимог в тендерній документації. Розбиратимемо вимоги, які можуть обтяжувати її, не мати законодавчого підґрунтя, не нести корисної інформації для замовника та забирати час як в уповноваженої особи так і в учасника на етапі подання та розгляду тендерних пропозицій.
Далі, 13 лютого, розглядатимемо ключові аспекти порядку оскарження закупівлі, передбачені Законом України «Про публічні закупівлі» з урахуванням Особливостей, в тому числі: перелік випадків, коли замовнику варто очікувати можливості подання скарги; ряд етапів, які включає в себе процес розгляду скарги; строки, у які відбувається оскарження; яким чином замовнику варто відстоювати власну позицію під час оскарження закупівлі; перелік дій чи заборон для замовника під час розгляду скарги, а також інші не менш важливі нюанси.
Реєстрація на онлайн-зустрічі на тему "Вимоги які ускладнюють тендерну документацію: аналіз доцільності, практика АМКУ, ДАСУ та суду та загальні рекомендації" та "Дії замовника під час оскарження закупівель" вже відкрита.
Для передплатників участь безкоштовна, потрібно лише записатись на навчання, перейшовши на нього і в день проведення вебінару надійде посилання з доступом до нього.
Після навчань на платформі будуть опубліковані їхні записи. Тож, навіть, якщо не вийде долучитись до онлайну, можна буде дізнатись про все, що було на зустрічах, майже одразу після нього.
Останні новини
04 лип.
Замовник не довів, що відсутність в ТД місця поставки товару не є порушенням оскільки несе загрозу його безпеці03 лип.
Чому замовник відхилив учасника через відсутність аналогічного договору в повному обсязі замість надання 24 год на усунення невідповідностей02 лип.
Затверджено додатковий перелік товарів із вимогою локалізації у публічних закупівлях02 лип.
Відбулась зустріч з представниками Аудиторської Ради Ukraine Facility02 лип.
⏰ 2 липня о 14:00 почнеться зустріч щодо закупівельних договорів