Правила користування платформою TNDR.

TNDR. (далі - Платформа) – це освітня платформа для уповноважених осіб та фахівців з публічних закупівель. На платформі пропонуються різноманітні інформаційно-довідкові матеріали, в яких об’єднується та структурується досвід і знання закупівельників щодо можливих дій та рішень в різноманітних практичних ситуаціях.

Щодня на Платформі публікуються професійні матеріали у різних форматах - статті, приклади документів, відеоуроки, онлайн книги, інструменти тощо. Окрім цього для окремих картегрій користувачів, зокрема підписників, доступні інтерактивні сервіси, такі як можливості відвідування онлайн-навчань та отримання конссультацій.

В залежності від наявого доступу відвідувачам TNDR. (далі - Користувачі) відкривається функціонал та сервіси Платформи. На цій сторінці опубліковані правила використання Платформи (далі - Правила), на які дають згоду користувачі Платформи.

I. Загальні положення

1.1. Використовуючи будь-які функції TNDR., незалежно від реєстрації, користувачі погоджуються із цими Правилами. Якщо користувач не погоджується із Правилами, то зобов'язується принити використання Платформи.

1.2. Будь-які дії, що здійснює користувач на Платформі вважаються такими, що здійснені користувачем самостійно.

1.3. Користувачі не мають права розвосюджувати (в комерційних цілях), відтворювати, копіювати та перепродавати матеріали чи будь-які інши сервіси отримані за допомогою Платформи.

1.4. Правила та будь-які їх частини можуть бути змінені в односторонньому порядку без будь-якого повідомлення користувачів. Нова редакція Правил, якщо не передбачено інше, набирає чинності з моменту їх публікування.

II. Реєстрація

2.1. Для отримання доступу до певних функцій та сервісів, що надає Платформа користувачу потрібно пройти процес реєстрації (далі - Реєстрація).

2.2. Після успішної Реєстрація кожен користувач отримує унікальний обліковий запис.

2.3. Здійснюючи Реєстрацію користувач зобов'язується надати достовірну інформацію про себе. Будь-які помилки допущені при реєстрації вважаються тими, що користувач доспутив самостійно.

2.4. Передавати доступ третім особам до свого особистого кабінету на Платформі заборонено, бо це порушує пункт 1.2.

2.5. Після реєстрації користувачам може надаватись можливість підключення демо-доступу для ознайомлення із ексклюзивними матеріалами, функціями та сервісами, що надає Платформа. Демо-доступ надається на росуд Платформи, детальніше про нього за посиланням.

2.6. Користувач сам несе відповідальність за безпеку обраного паролю для доступу до свого облікового запису

III. Підписка та купіля матеріалів

3.1. Щоб отримати доступ до ексклюзивних матеріалів, функцій та сервісів, що надає Платформа зареєстрованим користувачам потрібно оформити підписку на TNDR.

3.2. Загальна інформація щодо того, що включає в себе підписка доступна на сторінці: https://tndr.com.ua/subscribe/. Але обов'язково потрібно враховувати обмеження, що є у сервісів та функцій, які описані в положеннях цих Правил.

3.3. Доступ до екслюзивних функцій та сервісів на Платформі користуваці із оформленою підпискою мають тільки на період дії цієї підписки.

3.4. Користувачі зобов'зуються використовувати свої доступ до ексклюзивних матеріалів, функцій та сервісів виключно особисто.

3.5. З метою перевірки заявлених користувачем даних для використання ексклюзивних матеріалів, функцій та сервісів чи при використанні зазначених Платформа може запитати підтвердну документи у користувача.

3.6. Промо-матеріали не входяться пакет досутупу, який доступний користувачам після оформлення підписки, їх можна придбати лише окремо.

3.7. Користувачі, які пройшли процес реєстрації можуть придбати окремі матеріали, після чого мати доступ до них.

IV. Сервіси Платформи

4.1. На платформі публікуються матеріали в різних форматах: текстові, відео тощо. Зі всіма форматами можна ознайомитись на сторінці https://tndr.com.ua/

4.2. Всі матеріали платформи носять інформаційно-довідковий характер і Платформа не несе відповідальності за використання цих інформаційно-довідкових матеріалів.

4.3. Іструменти, які пропонуються на Платформі можуть включати автоматизацію певних процесів і можуть використовувати стороні сервіси.

4.4. Результати роботи інструментів є інформаційно-довідковими матеріалами.

4.5. Онлайн-навчання, які пропонуються Платформою проводяться з використанням додаткових сервісів, таких як ZOOM і Платформа не несе відповідальність за досвід використання таких сервісів користувачами

4.6. Графік навчань може змінюватись через проведення екстрених ефірів або з інших причин. Про актуальний графік та зміни до нього можна дізнатись на сторінці: https://tndr.com.ua/courses/

4.7. Користівачі самостійно записуються на навчання та відповідають за достовірінсть даних, які вони вносять у формі запису на навчання. Невірно надані дані може унеможливити участь ві навчанні

4.8. Матеріали, які пропонуються в ході онлайн-навчань та відеоуроків є інформаційно-довідковими

4.9. Приклади документів, які пропонуються користувачам на платформі є інформаціно-довідковими матеріалами.

4.10. Консультації, на які можуть записатись користувачі із активною підпискою не включають перегляд документів, або витягів з них, перегляд посилань.

4.11. Користувачі самостійно відповідають за достовірність наданих даних при записі на консультацію. Невірно надані дані може унеможливити надання консультації.

4.12. Інформація, яку отримують користувачі у результаті консультації є інформаційно-довідкою.

4.13. Матеріали на Платформі структуруються у спосіб, який визначається Платформою.

V. Заключні положення

5.1. Правила є угодою з Користувачами щодо порядку використання Платформи та її функцій.

5.2. Користувач погоджується використовувати Платформу, матеріали та сервіси, які пропонуються на Платформі у форматі, в якому вони представлені чи надаються на власний ризик.

5.3. Плаформа на свій розсуд має право заблокувати користувача / видалити обліковий запис або обмежити доступ, якщо були порушені дані Правила.

Публічна офертаПолітика конфіденційностіДля авторівКонтакти

© 2024 TNDR. Освітня платформа у сфері публічних (державних) закупівель. ТНДР.

Visa & Mastercard