Яка відповідальність передбачена за недотримання вимог Постанови № 710

0
207

Згідно із статтею 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» контроль за дотриманням законодавства у сфері закупівель здійснюється шляхом проведення моніторингу закупівлі у порядку, встановленому Законом, проведення перевірки закупівель, а також під час державного фінансового аудиту та інспектування.

Пунктом 5 Постанови «Про ефективне використання державних коштів» № 710 від 11 жовтня 2016 р. визначено, що Державній аудиторській службі забезпечити проведення перевірок дотримання вимог цієї постанови під час здійснення заходів державного фінансового контролю.
Таким чином, Держаудитслужба в обов'язковому порядку під час здійснення державного фінансового контролю перевіряє питання дотримання вимог Постанови № 710.

Проте, законодавство не передбачає адміністративної відповідальності за недотримання пункту 4-1 Постанови № 710.

Разом з тим, відповідальність  може бути за невиконання постанови № 710 шляхом притягнення до дисциплінарної відповідальності уповноважену особу (або інша особа, яка визначена внутрішніми розпорядчими документами та на яку покладено обов»язок) або на керівника.Корисним буде матеріал за посиланням.

Останні новини