Ініціали працівника у довідці не відповідають наданому наказу про його прийом на роботу: чи можна вважати формальною помилкою?
Витяг із рішення Органу оскарження № 11350-р/пк-пз від 01.07.2024: Скаржник зазначає, що в наданій Переможцем довідці про наявність працівників наявна помилка у ПІБ, а саме - по батькові працівника не відповідає наданому наказу про його прийом роботу. Замовник зазначає, що Переможцем в довідці про наявність працівників в виправлена помилка у ПІБ (а саме - по батькові працівника згідно з наданим наказом про його прийом роботу).
У ході розгляду зазначеного питання встановлено наступне. Додаток до Документації містить перелік документів та інформації для підтвердження відповідності учасника кваліфікаційним критеріям, визначеним у статті 16 Закону. Відповідно до Документації передбачено наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід*. 2.1. Довідка у довільній формі з відповідною інформацією про наявність в учасника працівників відповідної кваліфікації. На підтвердження інформації, вказаної у довідці, учасник повинен надати документ, який засвідчує можливість використання праці особи учасником/співвиконавцем (наприклад: штатний розпис/трудовий договір/договір ЦПХ/договір про надання послуг/трудова книжка (перша сторінка, що містить інформацію про ПІБ працівника, та сторінка, що містить запис про прийом на роботу)/наказ про прийняття на роботу/штатний розпис тощо).
У складі Пропозиції Переможця містяться, зокрема: - довідка про працівників, відповідно до якої, зокрема: Сергій Генадійович – Директор комерційний, штатний. - наказ, відповідно до якого Сисоєва Сергія Геннадійович прийнято на роботу на посаду директора комерційного.
Відповідно до Документації встановлено опис та приклади формальних несуттєвих помилок. Згідно з наказом Мінекономіки від 15.04.2020 № 710 "Про затвердження Переліку формальних помилок" та на виконання пункту 19 частини другої статті 22 Закону в тендерній документації наведено опис та приклади формальних (несуттєвих) помилок, допущення яких учасниками не призведе до відхилення їх тендерних пропозицій у наступній редакції: Формальними (несуттєвими) вважаються помилки, що пов’язані з оформленням Пропозиції та не впливають на зміст Пропозиції, а саме - технічні помилки та описки. Опис формальних помилок, зокрема: . Помилка, зроблена учасником Процедури закупівлі під час оформлення тексту документа / унесення інформації в окремі поля електронної форми Пропозиції (у тому числі, комп'ютерна коректура, заміна літери (літер) та / або цифри (цифр), переставлення літер (цифр) місцями, пропуск літер (цифр), повторення слів, немає пропуску між словами, заокруглення числа), що не впливає на ціну тендерної пропозиції учасника Процедури закупівлі та не призводить до її спотворення та / або не стосується характеристики предмета закупівлі, кваліфікаційних критеріїв до учасника Процедури закупівлі. Враховуючи викладене, відсутні невідповідності та підстави для звернення Замовника до Переможця, визначені пунктом 43 Особливостей в цій частині.
Детально із рішенням Органу оскарження можна ознайомитися у закупівлі UA-2024-05-27-012226-a
Останні новини
02 січ.
Про внесення зміни до пункту 11 Порядку державної реєстрації (перереєстрації) лікарських засобів02 січ.
Суд погодився із позицією ДАСУ щодо наявного порушення принципів здійснення публічних закупівель через ненадання замовником всіх документів на запит контролюючого органу01 січ.
Деякі питання функціонування Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань01 січ.
З Новим 2025 роком!01 січ.
Переможець включив до відомості ресурсів витрати, які не були включені Замовником до дефектного акту