🕒 Графік навчань на поточний тиждень, 20 — 24 травня 2024 року

0
87

На цьому тижні відбудеться два онлайн-навчання.

23 травня, аналізуватимемо законодавчі норми, якими регламентується здійснення закупівлі на підставі пункту 11 Особливостей, визначимо, які існують види закупівель згідно пункту 11 Особливостей, з’ясуємо, яких умов слід дотримуватися задля правомірного здійснення закупівель згідно даною нормою.

24 травня, розглядатимемо проблемні моменти закупівлі через електронний каталог, надамо практичні поради щодо їх вирішення, а також алгоритми проведення запиту пропозицій постачальників у допорогових та надпорогових закупівлях.

Для передплатників участь безкоштовна, потрібно лише записатись на потрібне навчання, перейшовши на нього і в день проведення вебінару надійде посилання з доступом до нього.

До речі, передплатники отримують безкоштовний доступ до всіх онлайн-навчань, що публікуються на платформі і до багато чого іншого: консультацій, професійнійних статтей з аналітикою та рекомендаціями, актуальних прикладів документів, відеоуроків, онлайн-книг та корисних інструментів. Дізнатись більше деталей та оформити підписку можна тут.

Після навчань на платформі будуть опубліковані їхні записи. Тож, навіть, якщо не вийде долучитись до онлайну, можна буде дізнатись про все, що було на зустрічах, майже одразу після них.

Останні новини

Публічна офертаПолітика конфіденційностіДля авторівКонтакти

© 2024 TNDR. Освітня платформа у сфері публічних (державних) закупівель. ТНДР.

Visa & Mastercard