“Цифровізуємо все, що можна цифровізувати в системі” – Микола Ткаченко про проєкти ДП “ПРОЗОРРО”
Генеральний директор ДП “ПРОЗОРРО” Микола Ткаченко в інтерв'ю виданню Mind розповів про розробки, що зараз відбуваються всередині організації. Йшлося про електронну тендерну документацію, електронний контрактинг та плани інтеграції з держреєстрами.
Зусилля команди розробки “ПРОЗОРРО” спрямовані на максимальне перенесення вимог до тендерних пропозицій учасників у цифровий формат. Внаслідок цього, зацікавлений бізнес позбавлятиметься необхідності перечитувати кожну сторінку масивної тендерної документації замовника, аби знайти їх самостійно: “Тож це суттєво полегшить для них [учасників] роботу, і вони одразу можуть зрозуміти, чи підходить їм цей тендер та чи немає там дискримінаційних вимог, які можна оскаржити”.
Також триває розробка електронного контрактингу. Його впровадження дозволить підписувати договори за результатами торгів у цифровому форматі: “Тобто більше ніяких паперових договорів, підписання ручкою і пересилки поштою. Інформація буде в системі, у машиночитних полях і будь-які органи зможуть тягнути контракт з нашого API. Спершу цей функціонал запрацює в Prozorro Market”, – пояснює Микола Ткаченко.
Крім того, він розповів про роботу над інтеграцією з держреєстрами, зокрема – реєстром фізичних та юридичних осіб, на яких накладені санкції. Це дозволить замовнику одразу побачити, що учасник тендеру перебуває під санкціями, аби прийняти рішення про відхилення.
Планується й інтеграція із цифровою системою для підзвітного управління відбудовою DREAM. Вона дозволить відстежувати виконання договору та процес будівництва у конкретному проєкті відбудови. Наразі в DREAM можливо побачити лише посилання на тендери у Prozorro.
Повне інтерв’ю за посиланням.
Джерело: prozorro.gov.ua
Останні новини
01 груд.
Учасник в ТП надав динамічну договірну ціну, при вимозі в ТД надання договірної ціни твердої: чи потрібно відхиляти ТП?30 листоп.
АМКУ нагадує про наявність відкритого доступу до зведеного переліку суб’єктів природних монополій30 листоп.
Самостійна перевірка замовником документів, які розміщенні в електронній системі закупівель є порушенням вимог пункту 43 Особливостей та частини дев’ятої статті 26 Закону29 листоп.
Внаслідок складання тендерної документації не у відповідності до вимог чинного законодавства, Замовником безпідставно відхилено тендерну пропозицію учасника чим порушено пп. 2 п.44 Особливостей28 листоп.
Чи можна здійснити закупівлю електричної енергії разом із послугою з розподілу