🕒 Щодо графіку на поточний тиждень, 6-10 травня 2024 року

0
71

Сьогодні, 6 травня, платформа TNDR. буде працювати за скороченим графіком. Тому прийматимемо дзвінки та надаватимемо консультації до 14:00. Всі інші дні на цьому тижні та надалі працюватимемо у звичному режимі.

Також нагадуємо, що на цьому тижні, 8 травня, відбудеться онлайн-навчання присвячене способам визначення очікуваної вартості, інструментам, що можуть допомогти закупівельнику у цьому питанні; аналізу порядку визначення очікуваної вартості та особливостям, на які варто звернути увагу в цьому процесі. Реєстрація на навчання на тему "Як правильно визначити очікувану вартість предмета закупівлі та що має врахувати закупівельник" вже відкрита.

Для передплатників участь безкоштовна, потрібно лише записатись на навчання, перейшовши на нього і в день проведення вебінару надійде посилання з доступом до нього.

До речі, передплатники отримують безкоштовний доступ до всіх онлайн-навчань, що публікуються на платформі і до багато чого іншого: консультацій, професійнійних статтей з аналітикою та рекомендаціями, актуальних прикладів документів, відеоуроків, онлайн-книг та корисних інструментів. Дізнатись більше деталей та оформити підписку можна тут.

Після навчання на платформі буде його запис. Тож, навіть, якщо не вийде долучитись до онлайну, можна буде дізнатись про все, що було на зустрічі, майже одразу після неї.

Останні новини