🕒 Графік навчань на поточний тиждень, 8 — 12 липня 2024 року

0
101

На цьому тижні відбудеться два онлайн-навчання.

9 липня, аналізуватимемо як правильно визначати додаткову потребу з дотриманням усіх умов визначених нормами законодавства, які документи слід підготувати при здійсненні такої закупівлі, та як визначити вид закупівлі для «додаткової потреби» тощо.

11 липня, розбиратимемо порядок формування проєкту грантової угоди, як правомірно здійснювати закупівлі за грантові кошти та інші деталі проведення закупівель в рамках міжнародних грантових угод.

Реєстрація на навчання на тему "Як правильно визначити додаткову потребу та провести таку закупівлю" та "Грантові угоди та здійснення закупівель за грантові кошти" вже відкрита.

Для передплатників участь безкоштовна, потрібно лише записатись на навчання, перейшовши на нього і в день проведення вебінару надійде посилання з доступом до нього.

До речі, передплатники отримують безкоштовний доступ до всіх онлайн-навчань, що публікуються на платформі і до багато чого іншого: консультацій, професійнійних статтей з аналітикою та рекомендаціями, актуальних прикладів документів, відеоуроків, онлайн-книг та корисних інструментів. Дізнатись більше деталей та оформити підписку можна тут.

Після навчання на платформі буде його запис. Тож, навіть, якщо не вийде долучитись до онлайну, можна буде дізнатись про все, що було на зустрічі, майже одразу після неї.

Останні новини

Публічна офертаПолітика конфіденційностіДля авторівКонтакти

© 2024 TNDR. Освітня платформа у сфері публічних (державних) закупівель. ТНДР.

Visa & Mastercard