🕒 Графік навчань на поточний тиждень, 27 — 31 травня 2024 року

0
68

На цьому тижні, 30 травня, аналізуватимемо законодавчі вимоги щодо формування тендерної документації, розглядатимемо особливості її змісту в залежності від предмету закупівлі, надаватимемо відповідь на питання, яку інформацію варто чи не варто включати до її вимог та багато іншого.

Реєстрація на навчання на тему "Формування тендерної документації: враховуємо законодавчі вимоги та особливості змісту в залежності від предмету закупівлі" вже відкрита.

Для передплатників участь безкоштовна, потрібно лише записатись на навчання, перейшовши на нього і в день проведення вебінару надійде посилання з доступом до нього.

До речі, передплатники отримують безкоштовний доступ до всіх онлайн-навчань, що публікуються на платформі і до багато чого іншого: консультацій, професійнійних статтей з аналітикою та рекомендаціями, актуальних прикладів документів, відеоуроків, онлайн-книг та корисних інструментів. Дізнатись більше деталей та оформити підписку можна тут.

Після навчання на платформі буде його запис. Тож, навіть, якщо не вийде долучитись до онлайну, можна буде дізнатись про все, що було на зустрічі, майже одразу після неї.

Останні новини

Публічна офертаПолітика конфіденційностіДля авторівКонтакти

© 2024 TNDR. Освітня платформа у сфері публічних (державних) закупівель. ТНДР.

Visa & Mastercard