Приклади документів для призначення уповноваженої особи та її взаємодії із внутрішнім замовником
Вимогами частини 1 статті 11 Закону встановлено, що відповідальною за організацію та проведення процедури закупівлі / спрощеної закупівлі є уповноважена особа. Згідно приписів частин 9 статті 11 Закону уповноважена особа виконує свої функції у відповідності до положень Закону та відповідно до Положення про уповноважену особу.
Тому, ми підготували для використання в роботі замовника пакет прикладів документів, які є необхідними для призначення та виконання функцій уповноваженої особи:
- Наказ на призначення уповноваженої особи;
- Положення про уповноважену особу;
- Положення про уповноважену особу (у разі проведення усіх закупівель);
- Наказ про затвердження Положення про уповноважену особу;
- Наказ про призначення уповноваженої особи на період тимчасової відсутності.
Важливою передумовою проведення вдалих закупівель є взаємодія закупівельника із внутрішнім замовником.
Водночас для уникнення проблем у взаємодії закупівельника із внутрішнім замовником варто задокументувати порядок дій кожного. Тож пропонуємо до вашої уваги приклади таких документів (наказ та положення), а саме:
- Приклад наказу про затвердження положення про взаємодію уповноваженої / відповідальної особи із структурними підрозділами замовника під час проведення публічних закупівель;
- Приклад положення про взаємодію уповноваженої / відповідальної особи із структурними підрозділами замовника під час проведення публічних закупівель.
В свою чергу, для того, щоб визначити потребу замовника у товарах, роботах та послугах на наступний рік необхідно не тільки проаналізувати закупівлі попереднього(іх) періоду(ів), а ще й комунікувати із внутрішніми замовника (відділами, департаментами тощо).
Для цього уповноваженій особі необхідно зробити відповідні запити та для ефективного аналізу інформації встановити вимоги до подання такої інформації. Наводимо приклад запиту у вигляді службової записки:
Також уповноважена особа може залучати інших працівників для розгляду тендерних пропозицій. Але це потрібно робити з відповідним документальним офорленням, створюючи робочу групу. Для цього можуть знадобитись наступні документи:
пов'язані статті
13 листоп.
Як побудувати взаємодію із внутрішнім замовником, щоб в наступному році менше працювати07 листоп.
Практика суду щодо (не)притягнення УО до адміністративної відповідальності, коли налагоджена взаємодія із внутрішнім замовником та коли ні01 листоп.
Чи буде вважатися порушенням після розірвання «допорогового» договору укласти новий «допороговий» договір31 жовт.
Як прийняти правильне закупівельне рішення в ситуаціях, де більшість допускає помилки29 верес.
Як працювати із прикладами (шаблонами) документів