Демо-доступ на TNDR.

Користувачі, які відвідують TNDR. мають доступ до певного фукнціоналу платформи. До якого, зокрема, входять можливості для перегляду відкритих матеріалів, користування пошуком, ознайомлення із сервісами тощо.

Після реєстрації у користувача з'являється особистий кабінет на платформі і можливості для її використання зростають. Проте значна частина матеріалів та сервісів залишається недоступною, бо передбачає наявність повного доступу.

Щоб допомогти користувачам оцінити, а чи дійсно їм потрібен повний доступ до TNDR., на платформі є можливість відкрити для себе демо-доступ. Ця функція надається на розсуд Платформи користувачам одразу після реєстрації і передбачає тимчасове вікдриття обмежених функцій плафторми. Таким чином, можна спробувати більше можливостей, які пропонує TNDR. та виваженіше прийняти рішення щодо підписки. Ви зможете переглядати майже всі матеріали, що є на платформі та оцінити їх на відповідність вашим професійним запитам.

Щодо механізму. Після рестрації, якщо вам вирішено надати демо-доступ, у правому верхньому куту у вас з'являється повідомлення про можливість активації демо-доступу. Для підключення достатньо натиснути кнопку "Активувати демо". Одразу після цього у вам буде підключено демо для того, щоб спробувати платформу.

Отже, демо-доступ, додатково до звичайних функцій (що доступні всім користувачам), включає на період своєї дії доступ до, крім промо-матеріалів:

  • всіх статей;
  • всіх прикладів документів;
  • всіх відеоуроків;
  • всіх інструментів;
  • всіх онлайн-книг.

Зверніть увагу, що записуватись на консультації та відвідувати онлайн-навчання можуть лише користувачі із повним доступом до платформи. Щоб відкрити всі можливості TNDR. оформлюйте передплату за цим посиланням.